Pokémon Shuffle Mobile 1.0.3 (ios)

Pokémon Shuffle Mobile

Pokémon Shuffle Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pokémon Shuffle Mobile'da Pokemonları eşleştirip yüksek puanlar almaya çalışıyoruz.

Pokemon Shuffle Mobile, adından da anlaşılabildiği gibi Pokemon sevenlerin dikkatini çekebilecek bir mobil oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda Pokemon'ları baz alan bulmacaları çözerek yüksek puanlar almaya çalışıyoruz.

Oyunun genel oynanışı diğer eşleştirme oyunlarına bir hayli benzerlik gösteriyor. Amacımız üç veya daha fazla Pokemon'u bir araya getirerek vahşi Pokemon'u alt etmek. Daha önce herhangi bir eşleştirme oyunu oynadıysanız bu oyunda herhangi bir karışıklık yaşamayacaksınız. Kontroller son derece basit. Pokemon'ları hareket ettirebilmek için parmağımızı ekran üzerinde kaydırmamız yeterli oluyor.

Bir zamanların efsanevi çizgi filmi Pokemon her ne kadar özellikle çocuklar tarafından rağbet görmüş olsa da bu oyun yetişkinlerin de dikkatini çekebilecek özelliklere sahip. Geniş bir oyunsever kitlesine hitap ediyor olması oyunu özel kılan detaylardan birisi.

Oyundaki grafikler de çizgi filmde karşımıza çıkanlarla büyük benzerlikler gösteriyor. Eğer siz de kendinizi bir Pokemon aşığı olarak nitelendiriyorsanız bu oyuna mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR