Polar

Polar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanıcıların ufak çaplı anketler hazırlamasını sağlayan bu uygulama şık arayüzü ve ücretsiz oluşuyla dikkat çekiyor.

Polar farklı konsepti ve ücretsiz oluşuyla dikkat çeken iOS uygulamalarından biri. Yahoo kurucusu Jerry Yang ve Google'dan Don Doge gibi isimlerin yer aldığı yatırımcılar bu uygulamayı desteklemek için toplamda 1.2 milyon dolar yatırım gerçekleştirdi.

Uygulama, kullanıcıların farklı konular üzerinde anket üretebilecekleri sosyal bir platform olarak özetlenebilir. Son derece basit ve sade bir arayüze sahip olan Polar'ı kullanarak çift seçeneğe sahip sorular hazırlayabilir ve sosyal çevrenizin fikrini alabilirsiniz. Aynı şekilde siz de arkadaşlarınızın anketlerine cevap verebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi anket cevaplaması son derece sıkıcıdır ve çoğu zaman bu anketler dikkate bile alınmaz. Fakat bu uygulamada hazırlanan anketler son derece yaratıcı ve görsel olarak etkileyici bir stilde veriliyor. Farklı konsept ve konularda göze şık gelen anketler oluşturabilir ve bu anketleri sosyal çevrenize hızlı bir şekilde yayabilirsiniz.

Hazırladığınız anketlerin kodunu alarak farklı web sitelerinde yayınlayabilme şansına da sahipsiniz. Sosyal medya desteğini de unutmamak gerek; hazırlanan anketler sosyal medya kanalları üzerinden de paylaşılabilir.

YORUMLAR