Pop Rocket Rescue 1.02 (ios)

Pop Rocket Rescue

Pop Rocket Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop Rocket Rescue, iOS cihazlar üzerinde oynanabilecek bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Pop Rocket Rescue, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek bir bulmaca oyunudur. Karşınıza çıkan uzaylıları buz küplerine dengeli bir şekilde hapsetmelisiniz.

Dünyanıza gelen onlarca uzaylıyı buz küplerine hapsetmeye çalıştığınız bir oyun olarak karşımıza çıkan Pop Rocket Rescue oyununda çok eğleneceksiniz. Dengeli bir şekilde size verilen küpleri yerleştirmeli ve aynı zamanda oyun sahnesinde yer alan uzaylıları da bu küplerden birine hapsetmelisiniz. Bir roket ile dünyaya gelen uzaylılar etrafa saçılmış durumda ve bizimde onları buz küpleriyle yakalamamız gerekiyor. Birbirinden farklı uzaylı tiplerini yakalarken çok dengeli olmalısınız. Oldukça basit bir oynanış şekli bulunan oyunu oynarken çok zevk alacağınız da kesin. Oyun sırasında size verilen 2 farklı tip buz kütlesinden herhangi birini alarak buz kütlelerini inşa etmeye başlayabilirsiniz. Strateji, denge ve zeka hepsini bu oyunda bulabilirsiniz.

Pop Rocket Rescue oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.