Pop Voyage

Pop Voyage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop Voyage, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde balonları eşleyerek eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir iOS eşleme oyunu.

Pop Voyage, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip cihazları üzerinde oynayabileceği eğlenceli bir iOS eşleme oyunu. Diğer eşleme oyunlarından Pop Voyage'ı ayıran özelliği ise klasikleşen şeker ya da elmaslar yerine balonları eşliyor olmanız.

Aslında bu tür oyunların sahip olduğu özellikler artık sabit. Fakat tasarım, grafik, animasyonlar, oynanış ve kontroller sayesinde oyuncular tercihlerini yapabiliyor. Son derece eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Pop Voyage ile saatlerce keyifli vakit geçirmeniz mümkün.

100'den fazla bölüm bulunan oyunda her bölümden en yüksek puan ve 3 yıldız almaya çalışmanız gerekiyor. 1 yıldız alsanız dahi tüm balonları patlarak geçebiliyorsunuz fakat başarılı olduğunuzu kanıtlamak için 3 yıldız almanız gerekiyor.

Günlük verilen bonuslar sayesinde daha da eğlenceli hale gelen oyuna arkadaşlarınızı davet edebilir ve onlarla kıyasıya bir yarışa girebilirsiniz.

iPhone ya da iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir iOS eşleme oyunu arıyorsanız, Pop Voyage'ı mutlaka indirip denemelisiniz.

YORUMLAR