POPSUGAR Active 1.2 (ios)

POPSUGAR Active

1.2
POPSUGAR Active
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popsugar Active ile hem daha sağlıklı hem de daha formda bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Popsugar Active sporu adeta bir yaşam biçimi haline getirmiş kullanıcılara hitap eden bir uygulamadır. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde daha düzenli bir egzersiz programına sahip olabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi spor yapmak vücudun fonksiyonlarını düzenli bir şekilde yerine getirebilmesi için oldukça önemli. Fakat ne yazık ki yoğun iş ve okul hayatı çoğu kişinin düzenli spor yapmasına engel olmakta. Şanslıyız ki mobil uyuglamalar bu soruna bir nebze olsun çözüm oluyorlar ve kullanıcılar ev ortamında dahi spor yapabilme şansı sunuyorlar. Popsugar Active de bu uygulamalardan bir tanesi.

Son derece kolay kullanım özellikleri sunan bu uygulamada farklı bünyeler için geliştirilmiş farklı tipte egzersiz programları mevcut. Spor yapmak istediğiniz süreyi seçebilir ve egzersize başlayabilirsiniz. Detaylı takvim tutma özelliiği de bulunduran Popsugar Active’de egzersizde spor yaptığınız günleri ayrıntılı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Spor yaparak hem daha formda hem de daha sağlıklı bir vücuda kavuşmak istiyorsanız Popsugar Active’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR