Private Photo Vault 5.1 (ios)

Private Photo Vault

5.1
Private Photo Vault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,843

  • Üretici

    William Sidell

iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan resim ile video dosyalarını gizlemek ve bunlara şifreli erişim sağlamak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Private Photo Vault uygulaması iPhone ve iPad kullanıcılarının özel resim ve video dosyalarını gizlemek için kullanabilecekleri bir mobil güvenlik uygulaması. Uygulamayı kullanarak hem medya dosyalarınızı şifreleyebilir hem de çalınma gibi durumlara karşı önlemler alabilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamanın yeteneklerine kısaca değinelim.

Uygulama içerisine aldığınız resim ve videolarınıza sadece şifre ile girilebilmesini sağlayabiliyor ve böylece diğer uygulamalar tarafından açılmasını engelliyorsunuz. Bunun yanında cihazınız bir şekilde başka ellere geçtiğinde telefonun GPS bilgileri ile hırsızın kameranızdan çekilmiş fotoğrafı da kendi iletişim bilgilerinize gönderiliyor. Böylece hırsızlık vakalarında direkt olarak suçlunun bulunması kolaylaşıyor.

Direkt olarak uygulama içinde albüm açabileceğiniz gibi uygulama dışarısında bulunan albümleri de uygulama içerisine import etme seçeneğiniz var. iTunes ile senkronizasyon gerçekleştirebilen Private Photo Vault uygulaması slayt gösterimi gibi özelliklere ve video oynatma niteliklerine de sahip.

YORUMLAR