Pull & Bear 3.1.1 (ios)

Pull & Bear

Pull & Bear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pull & Bear, moda ve tasarım tutkunlarının iPhone ve iPad'lerine yükleyerek Pull & Bear'ın en yeni giyim ürünlerini takip edebileceği ücretsiz ve resmi iOS uygulamasıdır.

Pull & Bear'ın en yeni ve en güzel ürünlerine ulaşarak haberdar olabileceğiniz resmi iOS uygulamasıdır. Uygulama üzerinden alışveriş yapabilme seçeneği bulunmasına rağmen bu özellik Türkiye içerisinde geçerli değil malesef. Aynı zamanda uygulamanın henüz Türkçe dil desteği de bulunmuyor.

Ülkemizde gittikçe popüler olan Pull & Bear giyim markası özellikle genç yaş grubunun oldukça ilgisini çekiyor. Kendine has ürünleri ile bir çok kişinin jayran kaldığı tshirt, kot, şort, ayakkabı, ceket, kaban vs. ürünler üreten firmanın tüm ürünlerine mobil uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Henüz Türkiye içerisinde tüm illerde bulunmayan marka gittikçe ağını genişleterek yeni şubeler açmaya devam ediyor. Bu konuda İzmir'li olduğum için kendimi şanslı hissediyorum çünkü Bornova'daki Forum'da Pull & Bear var.

Pull & Bear ürünleri dışında markanın kampanya ve kataloglarına da erişebileceğiniz uygulama üzerindeki ürünlerin fiyatı Euro bazında gösteriliyor. Umarım kısa süre içerisinde Türkçe ve türkiye desteği sağlanır. Böylece sizlerde uygulamayı çok daha rahat kullanabilirsiniz.

Sade ve şık tasarımı ile dikkat çeken uygulamanın ufak tefek hataları bulunmasına rağmen oldukça güzel diyebilirim. Markanın son çıkan ürünlerini takip ederek aynı zamanda modayı takip edebilir ve ürünleri Pull & Bear şubelerine giderek satın alabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için tek yapmanız gereken iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR