Puppy Flow Mania 1.4 (ios)

Puppy Flow Mania

1.4
Puppy Flow Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puppy Flow Mania, minik ve sevimli köpekleri yuvalarına ulaştırmaya çalışacağını eğlenceli bir iOS bulmaca oyunu.

Puppy Flow Mania, oynaması son derece basit olan ve özellikle küçük yaştaki çocukların oynayabileceği şekilde tasarlanan eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunu.

Oyundaki amaç minik köpekleri önce beslemek ve sonrasında yuvalarına doğru şekilde götürmek. Daha doğrusu yuvalarına gitmek isteyen yavru köpeklere yardım etmek.

Her bir köpeğin farklı kostüme sahip olduğu oyunda köpeklerin oldukça sevimli olduğunu siz de farkedeceksiniz. Farklı türdeki köpekleri besleyerek yuvalarına doğru götüreceğiniz oyun sayesinde çocuklarınız ile birlikte oyun oynama ve onlarla birlikte keyifli vakit geçirme şansını ele geçiriyorsunuz.

Modern ve şık grafikleri ile gözlere de hitap eden Puppy Flow Mania oyununda ekran üzerinde önce bir köpek seçmeniz ve sonrasında bu köpeği besleyerke yuvasına doğru yönlendirmeniz gerekiyor. Bu şekilde tüm köpekleri yuvalarına götürmeniz gerekiyor.

Basit ama eğlenceli bir oyun olan Puppy Flow Mania'yı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynayabilirsiniz. Özellikle iPad üzerinden oynaması oldukça eğlenceli.