Puzzle Adventures 1.1 (ios)

Puzzle Adventures

1.1
Puzzle Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle Adventures, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi yapboz oyunları arasında.

Puzzle Adventures, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz yapboz oyunları arasında. Birkaç parçadan oluşan yapbozlardan birbirine çok benzeyen parçaların birleşiminden oluşan zorlu yapbozlara 700 çeşit bulmaca içeren oyunu hem iPhone hem de iPad’inizde oynama şansına sahipsiniz.

Facebook’ta 8 milyondan fazla kişi tarafından oynanan oldukça popüler bir yapboz oyunu Puzzle Adventures. Sevimli karakterlerin eşlik etmesi, yapbozların zorluğu, yapbozların çözümünü kolaylaştıran güçlendiriciler gibi diğer yapboz oyunlarında rastlamadığımız özellikler içeren Puzzle Adventures, adından da tahmin edeceğiniz üzere kolaydan zora doğru ilerleyen yapbozlar sunuyor.

İki sevimli karakterimizle çıktığımız yolculukta dünyanın farklı yerlerinde bulunarak yapbozları çözüyoruz. Başlangıçta birkaç yer değiştirmeyle çözebildiğimiz basit yapbozlar çıkıyor elbette. İlerledikçe yapbozu oluşturan parçaların sayısı artırılıyor ve süre sınırı getiriliyor. Bu noktada zamanı dondurma, minik parçaları ayıklama, yapbozun tamamlanmış şeklini silik olarak gösterme gibi yardımcılar karşımıza çıkıyor. Bunları kullanmamız süre kazandırıyor ancak hepsi belli bir kullanımdan sonra tükendiğinden başlarda kullanmamanızı tavsiye ederim.