Puzzle Craft 2 1.0.2 (ios)

Puzzle Craft 2

Puzzle Craft 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Chillingo

Puzzle Craft 2 iki farklı oyun türünün önemli noktalarını kombine eden keyifli bir bulmaca oyunu.

Puzzle Craft 2, bulmaca oyunları kategorisinin güçlü isimlerinden bir tanesi. Şehir kurma ve bulmaca oyunu dinamiklerini bir araya getiren Puzzle Craft 2'yi hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız kendi yerleşkemizi kurmak ve onu geliştirmek. Bunu gerçekleştirebilmek için madenler kazıyor, denizlerde avcılık yapıyor ve topraklarımıza ekin ekiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm bu aktiviteler keyifli bir bulmaca oyunu atmosferinde sunuluyor.

Eşleştirme oyunu dinamikleriyle zenginleştirilen bu oyunda temalar sık sık değişiyor olsa da yaptığımız şey benzer objeleri bir araya getirerek zincirleme reaksiyonlara yol açmak. Bu sebepten dolayı en azından üç adet objeyi yan yana getirmemiz gerekiyor. Elbette ne kadar fazla obje o kadar fazla puan.

Oyunda 40'tan fazla bulmaca bulunuyor. Bunların birçoğu zamanla açılıyor. Sadece eşleştirme görevleriyle meşgul olmayıp aynı zamanda mini görevlere ve düellolara da katıldığımızdan ötürü oyunun hayli zengin bir deneyim sunduğunu söyleyebilirim. Game Center desteği sunuyor olması sayesinde oyunu arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz.

YORUMLAR