Puzzle Forge 2 1.12.1 (ios)

Puzzle Forge 2

Puzzle Forge 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle Forge 2 tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz orijinal bir bulmaca oyunu.

Puzzle Forge 2 tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. İlginç bir oyun deneyimi sunan Puzzle Forge 2'yi hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyunda bir demirciyi canlandırıyoruz. Elimize geçen materyalleri kombine ederek farklı türden silahlar, araç ve gereçler yapmaya çalışıyoruz. Eşleştirme oyunlarında karşımıza çıkan mantık üzerine kurulu olsa da Puzzle Forge 2'de epey ilginç ve orijinal bir atmosfere yer verilmiş. Oyunda üretebileceğimiz tam 2000 farklı silah bulunuyor. Açıkçası rakamın bu denli yüksek olması oyunun kısa sürede sıkıcı bir hal almasını engelliyor ve daha uzun süren bir deneyim yaşamamızı sağlıyor.

Oyundaki grafikler bir bulmaca oyununda görmeye alışkın olduğumuz kalitenin epey yukarısında. Her detayda bir emek verilmiş olduğunu hissediyoruz. Silah ikonlarının tasarımları dahi göze çok hoş geliyor.

Oyunun diğer ilgi çekici özellikleri;

  • Tasarlanan silahları güçlendirmek için kullanılabilecek kıymetli taş seçenekleri
  • Büyüler ve çeşitli sihirli eşyalarla benzersiz eşyalar üretebilme şansı
  • RPG gibi işleyen zengin oyun yapısı
  • İlginç görevlere katılabileceğimiz bölümler

Eğer bulmaca oyunlarından hoşlanıyor ve bu kategoride oyanyabileceğiniz kaliteli bir yapım arıyorsanız Puzzle Forge 2'yi tavsiye ediyorum.