Puzzles with Matches 1.1.1 (ios)

Puzzles with Matches

Puzzles with Matches
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    44

  • Üretici

    Andrey Kolesin

Kategorisinin en iyileri arasında yer alan Puzzles with Matches ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Puzzles with Matches ücretsiz olmasına rağmen ücretli olarak sunulan pek çok rakibinden kat kat iyi bir oyun. iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Puzzles with Matches'ta kibrit çöpleriyle oluşturulmuş bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Oyunun arayüzü gerçekten çok kaliteli görünüyor. Oyunu başlattıktan sonra Shapes (Şekiller) ve Numbers (Numaralar) olmak üzere iki farklı oyun moduyla karşılaşıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi şekiller seçeneği daha çok şekle dayalı bulmacalardan oluşmakta. Sayılar kısmında ise matematiksel işlemlere dayalı sorular sorulmakta. Gerektiğinde kibritleri yok ederek, gerektiğinde de yerlerini değiştirerek bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

İlk başlarda kolay olan sorular zamanla giderek zorlaşıyor ki bu zaten bulmaca oyunlarının ortak özelliği. Takıldığımız bölümlerde ipuçları kısmından yardım alabiliyoruz. Onlarca farklı tipte bulmacanın yer aldığı oyun büyük küçük herkesin keyif alacağı bir oyun. Özellikle zihin jimnastiği yapmak isteyen kullanıcılar bu oyunla oldukça iyi vakit geçirebilir.

YORUMLAR