Quell+ 1.76 (ios)

Quell+

Quell+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quell+ zorlu bölümleriyle zihninizi zorlayacak bir bulmaca oyunudur.

Quell+ bulmaca ve mantık oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli bir oyundur. Diğer bulmaca oyunlarına kıyasla daha farklı bir yapıda sunulan bu oyun hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynanabiliyor.

80’den fazla bölüme sahip olan oyunda zorluk seviyesi gittikçe artıyor. Bölümler ilk başlarda daha çok alıştırma amacıyla sunuluyor. Sonraki bölümler ise bir hayli zorlamaya başlıyor. Fakat yapımcılar bu konuda gerçekten çok iyi bir iş çıkarmışlar. Zorluk seviyesi dengeli bir şekilde artıyor.

Oyunda yer alan kontrol mekanizması çok kolay kullanılıyor. Kontrol ettiğiniz damlayı yönlendirmek için parmağınızı ekranda sürüklemeniz yetmekte. Bu damlayı yönlendirerek bölümlerdeki bilyeleri toplamaya çalışıyoruz. Quell+‘ın grafikleri hoş görünüyor. En nihayetinde bir bulmaca oyunu ve çok fazla bir şey beklemek çok doğru olmaz. Fakat limitler dahilinde yapabileceğinin en iyisini yapıyor.

Bulmaca ve zeka oyunları ilginizi çekiyorsa Quell+‘ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Üstelik tamamen ücretsiz.

YORUMLAR