Rail Maze 2 1.2.1 (ios)

Rail Maze 2

Rail Maze 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rail Maze 2, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz zorlu bulmaca oyunlarından biri.

Rail Maze 2, iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazınızda zaman öldürmek için oynayabileceğiniz ideal bulmaca oyunları arasında ve oldukça popüler. Spooky House Studios imzasını taşıyan yapımın devam oyununda yüzlerce yeni bulmacanın eklendiğini görüyoruz. Bunun yanında grafikler iyileştirilmiş ve vahşi batı, kuzey kutbu, zindan gibi ilginç mekanlar eklenmiş.

Hem iPhone hem de iPad’de rahatlıkla oynanabilen bulmaca oyununda amacımız tren raylarını doğru şekilde yerleştirerek trenin bitiş noktasına olabildiğince hızlı şekilde geçiş yapmasını sağlamak. Rayları düzene sokmak içinse iki yöntemi kullanmanız gerekiyor. Rayı sürükleyip doğru noktaya bırakarak veyahut dokunma hareketi ile çevirerek. Bazı bulmacalarda her ikisine de yapmanız gerekirsen bazılarında birini yapmanız yeterli oluyor.

Çok kolaydan çok zora 100’den fazla bulmacayı çözdüğümüz oyunda ilk bölümlerdeki bulmacalar son derece kolay tasarlanmış. Birkaç dokunuşla, kafanızı hiç yormadan sadece saniyeler içerisinde çözebiliyorsunuz. Ancak oyunun ortalarına geldiğinizde bulmacalar zorlaşıyor. Bitiş noktasına ulaştırmamız gereken tren sayısı artıyor, hayalet ve korsan trenlerden kaçmanız gerekiyor, buhar ve lavlardan kaçınmanız gerekiyor, semaforları kontrol etmeniz gerekiyor. Kısacası çok basit başlayan oyun yerini saatler süren bir oyuna bırakıyor. Tabii ki zorlandığınız bölümü gerçek para ile satın alarak geçebilirsiniz ancak oyundan zevk almak istiyorsanız uygulama içi satın alımları kapatmanızı öneririm.

Rail Maze 2 Özellikleri:

  • 100’den fazla bulmaca
  • Vahşi Batı film müzikleri ve ses efektleri
  • Üç farklı mekan
  • Level Editor ile özel bölüm hazırlayabilme
  • Korsan ve hayalet gemiler, lav ve buhar, semafor ve çok sayıda engel
  • Sürüklenebilir ve değiştirilebilir raylar

YORUMLAR