Refresh English 1.0 (ios)

Refresh English

1.0
Refresh English
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Refresh English'i ücretsiz olarak indirebilir ve İngilizce bilginizi taze tutabilirsiniz.

Dil nankör derler. Gerçekten de bir dili ne kadar iyi bilirseniz bilin uzun zaman arfında kullanmasanız bilginiz körelebilir. Bu gibi durumları engellemek için bol bol pratik yapmak gerekmekte. Refresh English de İngilizce pratiği yapmak için geliştirilmiş uygulamalardan bir tanesi ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Uygulama İngilizce bilen fakat zamanla pratiği ve bilgisi azalmış kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Bu uygulamayı kullanarak İngilizce bilginizi test edebilir, bilgilerinizi tazeleyebilir ve yeni konular öğrenebilirsiniz.

Refresh English'te son derece sade ve anlaşılık bir arayüz kullanılmış. İstediğiniz konuda pratik yapabiliyorsunuz. Dersler sorularla ilerliyor ve biz de sorulara doğru cevapları vermeye uğraşıyoruz. Farklı seviyelerin yer alması çok iyi bir ayrıntı. Dilediğiniz seviyeyi seçebilir ve o seviyeden pratik yapmaya başlayabilirsiniz. Uygulamada soru bolluğu göze çarpıyor. Bu tarz uygulamalar genelde belirli bir sayıdan sonra aynı soruları sormaya başlar fakat bu uygulamada kesinlikle yeni sorular ekleniyor.

Eğer siz de İngilizce konusunda biraz yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, Refresh English'i denemeniz yerinde olacaktır.

YORUMLAR