Reis Kuyumculuk 1.7.4 (ios)

Reis Kuyumculuk

Reis Kuyumculuk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reis Kuyumculuk uygulaması üzerinden kolye, yüzük, bilezik gibi kuyumculuk ürünlerini satın alabilirsiniz.

Reis Kuyumculuk uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli cihazlarınızdan onlarca çeşit ziynet eşyası siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

Online kuyumculuk hizmeti olarak geliştirilen Reis Kuyumculuk uygulaması ile yüzük, kolye, bilezik, küpe, şahmeran ve koleksiyon ürünlerini inceleyerek online sipariş verebiliyorsunuz. Sade ve modern bir arayüz ile tasarlanan uygulamada, kategoriler arasında gezinerek ilginizi çekebilecek ürünleri listeleyebileceğiniz gibi arama fonksiyonunu da kullanabilirsiniz.

Ürünlere ait detaylı fotoğraflar ve açıklamalara göz atarak dilediğiniz anda sipariş verebileceğiniz Reis Kuyumculuk uygulamasında, satın aldığınız ürünler için hediye paketi de yaptırabiliyorsunuz. Adet seçimi, sipariş notu gibi detayları da belirtebilmenize olanak tanıyan Reis Kuyumculuk uygulamasında güvenli ödeme seçeneklerini kullanarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer siz de ziynet eşyalarını online olarak sipariş etmek istiyorsanız, Reis Kuyumculuk uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR