Resimli Kelime Bulmaca 1.8.4 (ios)

Resimli Kelime Bulmaca

Resimli Kelime Bulmaca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,035

  • Üretici

    TGW

Resimli Kelime Bulmaca'da karşımıza çıkan dört resimden yola çıkarak sorulan kelimeyi bulmaya çalışıyoruz.

Resimli Kelime Bulmaca tüm iOS cihazları üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur. Oyunda bize gösterilen resimlerin ne anlattığını bulmaya çalışıyoruz.

Oyunda yer alan bölümlerde oyunseverlere dört adet resim gösteriliyor ve bu resimlerden yola çıkarak tahmin etmemiz gereken kelimeyi bulmaya çalışıyoruz. Oyunun arayüzü gerçekten çok şık görünüyor. Genel olarak bir özen ve kalite havası hakim. Bulmamız gereken kelimeleri ekranın alt kısmında bize verilen harflerden yola çıkarak bulmaya çalışıyoruz. Zor durumda kalırsak can simidi görünümündeki butona basarak yardım alabiliyoruz. Bu yardımlar arasında harf eleme ve harf açma gibi seçenekler mevcut.

Buna ek olarak Resimli Kelime Bulmaca'da Facebook desteği de sunuluyor. Oyunda elde ettiğimiz puanları Facebook hesabımız üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Bu sayede keyifli bir rekabet havası oluşturabilirsiniz.

Eğer siz de kelime bulmaca tarzı oyunlardan zevk alıyorsanız Resimli Kelime Bulmaca size bu konuda iyi bir alternatif olabilir.

YORUMLAR