Retro Plus

Retro Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retro Plus uygulamasını kullanarak fotoğraflarımıza retro filtreler ekleyebilir, kolajlar yapabilir ve efektlerle onları daha ilgi çekici kılabiliriz.

Retro Plus, iPhone ve iPad cihazları için sunulan bir fotoğraf filtrelendirme uygulaması olarak dikkat çekiyor. Fotoğraf çekmeyi seven ve fotoğraflarına retro filtreler ekleyerek onları daha orijina lbir görünüme kavuşturmak isteyen kullanıcılara hitap eden Retro Plus'da her beğeniye hitap edecek türden fotoğraf filtreleri ve kolaj seçenekleri bulunuyor.

Uygulamaya girdiğimiz zaman karşımıza herkesin kolaylıkla kavrayabileceği türden sade bir arayüz çıkıyor. Filtreler, kolaj dizilimleri ve diğer özellikler açık ve net bir şekilde ekrana yerleştirilmiş. İstediğimiz filtreyi ekleyerek fotoğrafımızı oluşturabiliyoruz. Ekranın üst kısmında yer alan ayar seçenekleri ile kişiselleştirmeler yapmak mümkün kılınmış. Kontrast ve doygunluk gibi ayarları bu bölümden yapabiliyoruz. Uygulamada 90 retro filtre olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Buna ek olara 34 farklı kolaj dizilimi de sunulan özellikler arasında.

Retro Plus'ta kolaj ve filtre seçeneklerine ek olarak fotoğrafların görünümünü tamamen değiştirebilmemize imkan tanıyan efektler de mevcut. Yansıma, balık gözü, eskiz, çizgi film efekti ve eğip bükme efektlerini kullanarak fotoğraflarınıza bambaşka bir boyut kazandırabilirsiniz.

Sonuç olarak Retro Plus, ücretsiz olmasına rağmen pek çok özelliği bünyesinde toplayarak bir fotoğraf uygulamasından beklediğimiz her özelliği başarıyla sunuyor.

YORUMLAR