Right or Wrong 1.11 (ios)

Right or Wrong

Right or Wrong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Right or Wrong farklı türde hazırlanmış soruları doğru ve hızlı bir şekilde cevaplandırmaya çalıştığımız eğlenceli bir beceri oyunu.

Right or Wrong, akıl oyunları oynamaktan keyif alan ve reflekslerine güvenen oyunseverlerin mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Hem iPhone'lara hem de iPad'lere indirilebilen bu oyunda birbirinden zorlu bölümleri hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyun içerisindeki minik bölümler, farklı tasarımları ve yapılarıyla kullanıcıların benzersiz bir deneyim yaşamasını garantiliyor. Açıkçası bu noktada en çok hoşumuza giden şey, orijinal tasarımları sayesinde bölümlerin monoton bir hale gelmemesi.

Oyunda başarılı olabilmek için hem hızlı ve hem de çok dikkatli olmamız gerekiyor. Akıl oyunu atmosferini beceri ve rekleks oyunu dinamikleriyle birleştiren Right or Wrong'da iki farklı oyun modu bulunuyor.

Oyun modları;

  • Alıştırma Modu: Ana oyun modunda daha iyi skorlar elde edebilmek için hazırlanmıştır.
  • Oyun Modu: Ana mod olarak tnaımlanabilir ve asıl bulmacaların olduğu kısımdır.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve ortaya gerçekten denemeye değer bir oyun çıkaran Right or Wrong, kategorisinin en iyileri arasında yer alıyor.

YORUMLAR