Robocop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  2,300

 • Üretici

  RobocopArchtive

RoboCop, 2014 yılında vizyona girecek son RoboCop filminin resmi mobil oyunudur

RoboCop, bir sinema klasiği olan RoboCop'un yeniden çekilen versiyonuna özel olarak geliştirilmiş ve iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz resmi RoboCop oyunudur. 

3. şahıs bakış açısına sahip bir aksiyon oyunu olan RoboCop'un mobil oyunun hikayesi 2028 yılının Detroit'inde geçmektedir. Alex Murphy günlük hayatında iyi bir baba ve eşini seven bir eş iken polislik görevinde talihsiz bir şekilde yaralanmıştır. Fakat bu ciddi yaralanma nedeniyle Alex Murphy ölüm tehlikesiyle karşı karşıya gelmiştir. OmniCorp adlı bir şirket RoboCop'u ölümden kurtarmak için alternatif bir yol sunarak Murphy'i yarı insan - yarı robot bir polis olarak yeniden yaratmıştır.

Oyunda biz RoboCop'un kontrolünü ele alarak kanunun en sağlam koruyucusu oluyoruz ve suçlulara meydan okuyoruz. Maceralarımız bizi masum insanları korumak için Detroit'in çürümüş sisteminde suçluların yanında robotlara karşı savaşmaya da itmekte.

RoboCop oldukça kaliteli grafikleri ile öne çıkıyor. Yüksek kaliteli grafiklerin mobil cihazlar için oldukça yeterli seviyede olduğu söylenebilir. Oynanışın ise rahat ve keyifli olduğu gözleniyor. Düşmanlarımıza nişan alıp ateş ederken kullanışlı yardımcı ekipmanlardan da yaralanabilmekteyiz. Oyuna serpiştirilen RPG öğeleri sayesinde oyunda RoboCop'u geliştirebiliyor, zırhını ve silahlarını güçlendirebiliyoruz.

Ücretsiz olarak oynanabilen oyunda ekstra eşyalar için ödeme yaparak satın alma imkanı sunuluyor. Uygulama içi satın almayı devre dışı bırakmak için cihaz ayarlarınızı değiştirmeniz tavsiye edilir.

 

3.0.0 güncellemesi ile oyuna eklenenler:

 • Yeni roketatarlar oyuna eklendi
 • Oyunda İran'ın başkenti Tahran'ı ziyaret ediyoruz
 • Yeni savaş zırhları oyuna eklendi, daha fazlası sonraki etkinliklerde oyunculara sunulacak
 • Yeni bölüm sonu canavarları ve özel düşmanlar oyuna eklendi
 • Hata düzeltmeleri ve oyun performansını arttıracak iyileştirmeler

YORUMLAR