Shade Spotter 1.0.3 (ios)

Shade Spotter

Shade Spotter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shade Spotter, iPhone ve iPad'inize indirebileceğiniz, açık renkte olan şekli bulmaya çalıştığınız bir göz testi oyunu.

Shade Spotter, iPhone ve iPad’inizde gözünüzü test etmek için indirip oynayabileceğiniz en ideal oyun diyebilirim. Renklerin birbirine çok yakın olduğu oldukça büyük bir tabloda farklı olanı bulmaya çalıştığınız oyunda puanınızı arkadaşlarınızla gösterip ne kadar iyi gözlere sahip olduğunuzu gösterme şansına da sahipsiniz.

iOS işletim sistemli telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz renk ayırt etme oyununda üç zorluk seçeneği bulunmakta. Kolayı seçerseniz ilk görüşte açık renkte olan kutucuğu rahatlıkla bulabileceğiniz bir tablo ile karşılaşıyorsunuz ve süreniz 30 saniye. Ortayı seçerseniz farklı renkte kutucuğu bulmak için tabloya birkaç saniye göz gezdirmeniz gerekiyor ve süreniz 15 saniyeye düşüyor. Zoru seçtiğinizde ise farklı şekillerle karşılaşıyorsunuz ve kutucukların renklerini ayırt etmek oldukça zamanınızı alıyor. Çünkü bulmanız gereken şeklin renk tonu genele oldukça yakın.

Gözünüzü test etmek için birebir olsa da uzun süreli oynama için ideal olmayan Share Spotter oyununda puan sistemi de yer alıyor. Verilen süre (süre sınırı zorluk düzeyine göre değişiyor.) içerisinde ne kadar fazla kutucuk açtırırsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı arkadaşlarınızla paylaşarak onları oynamaya davet edebiliyorsunuz.

Not: Oyunu oynamaya başlamadan önce cihazınızın parlaklık seviyesini en aza çekmenizi tavsiye ederim ve de kesinlikle uzun süre oynamamanızı bir daha hatırlatmak isterim.