Sing Like A Star! 3.0.2 (ios)

Sing Like A Star!

Sing Like A Star!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sing Like A Star! uygulaması ile siz de favori şarkılarınıza karaoke yapabilir ve bunları sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

Sing Like A Star! mikrofonu size veriyor ve yeteneklerinizi sergileme şansı sunuyor! Dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Sing Like A Star! ile siz de müzik konusundaki becerilerinizi herkese gösterebilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. YouTube üzerinden şarkı kataloğu sunan ve şarkı söylediğiniz esnada bunu kaydetme şansı sunan Sing Like A Star! eğlenceli kullanım özelliklerine sahip. Özellikle kalabalık arkadaş gruplarıyla bu uygulama gerçekten verdiği keyfi katlıyor.

Bu tarz bir uygulamadan beklendiği gibi Sing Like A Star! da kaydedilen şarkıları sosyal medya kanalları üzerinden paylaşma olanağı sunuyor. Kendinize güveniyorsanız karaokelerinizi sosyal çevrenizle paylaşabilir ve yapacakları yorumlara göz atabilirsiniz. Sınırsız şarkı içeriğine sahip olan Sing Like A Star!‘ı kullanırken eğlenceli vakit geçireceğinize şüphem yok.