Sir Match-a-Lot 1.10.1 (ios)

Sir Match-a-Lot

Sir Match-a-Lot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sir Match-a-Lot, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Sir Match-a-Lot, iPad'leriniz ve iPhone'larınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Zorlu bir eşleştirme oyunu olan Sir Match-a-Lot'da yenilmez bir şövalye olmaya çalışıyoruz.

Birbirinden zorlu düşmanların yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkan Sir Match-a-Lot'da karşımıza çıkan meyveleri eşleştirmeli ve gizli nesnelere ulaşmalıyız. Yenilmez bir kahraman olmaya çalıştığımız oyunda bulmacaları çözerek anahtarları bulmalı ve yol boyunca bize yardımcı olacak ateşböceklerini toplamalıyız. Oyun boyunca zorlu mücadelelerin içerisine girebilir ve çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca oyun boyunca yaptığınız hamlelerin kayıtlarını da görüntüleyebilirsiniz. Farklı hediyeler kazanabilir ve arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz. Zorlu düşmanları yenmeli ve cesur bir yolculuğa çıkmalısınız. Sir Match-a-Lot oyunu sizleri bekliyor.

Sir Match-a-Lot oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR