Slideagram HD

Slideagram HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slideagram HD kullanıcılara pratik bir şekilde slayt gösterileri hazırlama konusunda yardım ediyor.

Slideagram HD ücretsiz olarak sunulan kapsamlı bir slayt hazırlama uygulamasıdır. iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde mobil cihazınız üzerinden görsel yönden etkileyici slaytlar hazırlayabilirsiniz.

Uygulamada yer alan geniş çaplı kişiselleştirme ve geçiş efektleri, slaytlara farklı bir atmosfer katmak için kullanılabiliyor. Buna ek olarak videolarınıza metin ve arkaplan müziği ekleme şansına sahipsiniz. Toplamda 10 geçiş efekti sunması uygulamanın ne kadar zenbin bir içeriğe sahip olduğunu gösteriyor.

Slideagram HD bu sayılanlara ek olarak kullanııclara bir de 11 farklı fotoğraf filtresi sunuyor. Bu filtreler aracılığı ile fotoğraflarınıza orijinal atmosferler kazandırabilirsiniz. Uygulamada oluşturulan videolar galeriye kaydedilebiliyor. Elbette bunları sosyal medya aracılığıyla paylaşma şansına da sahipsiniz.

Arayüz oldukça düzenli tutulmuş ve bu sayede kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçilmiş. Eklemek istediğiniz fotoğrafları ve efekleri zorlanmadan ekleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR