Space Puzzle 2 1.0 (ios)

Space Puzzle 2

1.0
Space Puzzle 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika deneyim sunan bir mobil bulmaca oyunu

Space Puzzle 2, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir mobil bulmaca oyunu olarak ön plana çıkıyor.

Beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm bir oyun olan Space Puzzle 2, zorlu bulmacaları tamamlayarak ilerlediğiniz bir oyundur. Keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunda özenle hazırlanmış bölümleri tamamlamaya çalışıyor ve uygun blokları yerlerine koymaya çalışıyorsunuz. Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan oyunda eşsiz bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Zaman sınırı olmadan oynayabileceğiniz oyunda hızlı ve tempolu bir oynanış yer alıyor. Basit kontrolleri ve keyifli atmosferiyle dikkatimizi çeken Space Puzzle 2, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyun diyebilirim. Beyninizi sınırlarına kadar zorlamanız gereken oyunda eşsiz bir deneyim yaşıyorsunuz. Bu tarz oyunları seviyorsanız Space Puzzle 2 sizleri bekliyor.

Space Puzzle 2 oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha fazla detay almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR