Spirit Stones

Spirit Stones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    68

  • Üretici

    GAMEVIL Inc.

Spirit Stones, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, nefes kesen bir maceranın kapılarını sizlere açan rol yapma oyunudur.

Spirit Stones, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde çevrimiçi olarak oynayabilecekleri fantastik bir rol yapma oyunudur.

Dünya genelinde binlerce oyuncu tarafından sevilerek oynanmakta olan oyun, oldukça kolay bir oynanışa sahip olsa da oyunda ustalaşmak gerçekten çok zordur.

Oyun içerisinde yer alan savaş sistemi sayesinde diğer rol yapma oyunlarına göre oldukça yenilikçi bir sistemi oyuncularla buluşturmaktadır. Üçlü eşleştirme oyunlarında yer alan mantığı kullanarak savaşlarınızı gerçekleştireceğiniz oyunda, düşmanınıza daha çok hasar vermek istiyorsanız stratejinizi en iyi şekilde belirlemeli ve olabildiğince çok küreyi eşleştirerek ölümcül vuruşlar yapmalısınız.

Tek kişilik senaryo modu üzerinde size verilen görevleri tamamlamanın dışında, çevrimiçi ortamda oyunu dünya üzerinde oynayan diğer kullanıcılara karşı PVP savaşlarında da yerinizi alabilirsiniz. Bu iki seçeneğin dışında isterseniz oyuna arkadaşlarınızı davet ederek onlarla birlikte Hellgate görevlerine girerek, takım halinde düşmanlarınıza karşı amansız bir mücadeleye de girebilirsiniz.

 

Tamamladığınız görevler ve kazandığınız savaşlar sonucunda sizleri bekleyen birçok özel ödül de oyun içerisinde yer almaktadır. Hatta oyun içerisinde düzenlenen etkinlikler sırasında dereceye girebilirseniz, kazanabileceğiniz ödüller eminim ki yüzünüzü güldürecektir.

Arkadaşlarınıza karşı PVP mücadeleri verebileceğiniz, onlarla birlikte bir takım olarak Hellgate görevlerini yapabileceğiniz, haftalık sıralama listeleri üzerinde ilk sırada yer almak için mücadele edeceğiniz oyun oldukça bağımlılık yapan bir oynanışı sizlere sunmaktadır.

Farklı özelliklere sahip olan kahraman kartlarını toplayarak kendi savaş takımınızı oluşturacağınız oyunda, takımınız içerisinde en güçlü kahramanlara yer vererek rakiplerinize karşı avantaj kazanabilirsiniz. Ayrıca kahramanlarınızı geliştirme ve gerekli kartlara sahip olmanız durumunda kartlarınızı evrimleştirme imkanını da sizlere sunan oyun, sıradan rol yapma oyunlarına farklı bir soluk getirmektedir.

Farklı oyun türlerinin sahip olduğu özellikleri tek bir yerde toplayan ve sizlere benzersiz bir deneyim yaşatacak Spirit Stones'da yerinizi almak için oyunu hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR