Squiggly Sketching Keyboard

Squiggly Sketching Keyboard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squiggly Sketching Keyboard, eğlenceli ve harika çizimler yapabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır.

Squiggly Sketching Keyboard, çevrenize eğlenceli ve harika çizimler yollayabileceğiniz bir klavye uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Benzer uygulamalardan ayrılan en önemli özelliği, çizim yaparak mesajlarınıza daha kişisel bir dokunuş getirmeyi amaçlamak diyebilirim. iPhone ve iPad cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamada doğrudan mesaj yoluyla kendinizi ifade etme şeklinizi değiştirebilirsiniz. 

Farklı yollardan kendini ifade etmek gerçekten beceri gerektirir. Ailenize, arkadaşlarınıza ve e-postalarınıza yazılı cevaplar vermektense kendi hazırladığınız animasyonları göndermek daha eğlenceli bir yoldur. Becerinizi akıllı telefon veya tabletinizde gösterebileceğiniz bir uygulama olan Squiggly Sketching Keyboard, güzel ve basit çizim araçları sayesinde mesajlarınızı daha renkli bir hale getiriyor. Bunu klavye yoluyla gerçekleştirebilmenin iyi bir deneyim olduğunu söyleyebilirim. 

Peki nasıl çalışıyor bu uygulama? SMS veya Mail yoluyla göndermek istediklerinizi klavye yoluyla dalgalı çizimler yaparak yollayabiliyorsunuz. Animasyonlu gif desteği ile pek çok çizimi uygulama içine yapıştırarak rahatlıkla gönderebiliyorsunuz. Sizden kopyala-yapıştır eylemi için tam erişim isteyecek. Bu noktada gereken izni gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Uygulamanın sizinle ilgili herhangi bir bilgi toplama imkanı bulunmuyor. 

Eğlenceli bir klavyem olsun istiyorsanız bir kere ödemek koşuluyla ücretli olarak Squiggly Sketching Keyboard uygulamasını edinebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR