Storm of Steel: Tank Commander

Storm of Steel: Tank Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Storm of Steel: Tank Commander, iOS işletim sisteminde açabileceğiniz, tank temalı bir tür strateji ve aksiyon oyunudur.

Storm of Steel: Tank Commander, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Yue Hue tarafından geliştirilen Storm of Steel, kendine has yapısıyla tam bir bağımlılığa dönüşebilen ve mobil oyun hayatınızı tamamen ele geçirebilecek oyunlardan bir tanesi. İnşa etme oyunlarına benzer bir yapı kullanan oyunda, amacımız tank birliklerimizi geliştirerek, en iyi seviyeye çıkarmak ve bu birliklerle rakip oyunculara karşı taaruzlar yapıp, bütün her yeri ele geçirmeye çalışmak.

Buraya kadar oldukça klasik görünse de içerisinde barındırdığı taktik sistemiyle diğer oyunlardan ayrılan ve oyun zevkini arttıran Storm of Steel'in bu özelliği ile kendinize has taktikler geliştirerek, yenilmez bir armada oluşturmanız dahi mümkün.

Storm of Steel'in oynanış tarafından ise öyle büyük ayrıntılar maalesef mevcut değil. Burada belirli mevzilere yerleşmiş iki tank birliği karşı karşıya geliyor ve bunlar önceden ayarladığınız taktikler kapsamında çarpışıyorlar. Bu sırada ekranın sol al köşesinde yer alan özellikler yardımıyla birliğinizi öne geçirme şansı da yakalıyorsunuz. Tank temalı böylesine oyunları seviyorsanız, Sotrm of Steel'e kesinlikle göz atabilirsiniz.

YORUMLAR