Strung Along

Strung Along
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strung Along'ta ipli bir kuklayı kontrol ederek tehlikeli platformlar üzerinde yol almaya çalışıyoruz.

Strung Along bugüne kadar denediğimiz en keyifli ve en orijinal fizik tabanlı platform oyunlarından bir tanesi. Birden fazla oyun türünün dinamiklerini tek bir yapımda birleştiren Strung Along’da iplerle yönettiğimiz kuklamız ile engelleri aşarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunun orijinalliğine uyumlu olarak yine benzersiz bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sağ ve sol yanında yer alan butonları kullanarak karakterimizi yürütüyoruz. Hangi rengin hangi bacağı kontrol ettiğini diz eklemlerinde bulunan sargıların renginden anlayabilirsiniz.

Hangi renge basarsak o bacak hareket ediyor ve karakter adım atıyor. Bu noktada amacımız sadece ilerlemek değil aynı zamanda karşımıza çıkan engellerden de bir şekilde kurtulmak.

Zamanlama, beceri, hız ve el-göz koordinasyonu bu oyunda çok önemli bir yere sahip. Aksak çalışan bir birim oyunu başarısızlıkla sonuçlandırmanıza sebep olabilir. Açıkçası oyunu çok beğendik ve ortaya orijinal bir şeyler koymasını da takdirle karşılıyoruz. Siz de bu tarz beceri oyunlarından keyif alıyorsanız Strung Along’u mutlaka deneyin.