Sudoku Quest 2.0.2 (ios)

Sudoku Quest

Sudoku Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sudoku Quest Free, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Sudoku Quest Free, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Zorlayıcı bölümlere sahip olan oyunda işiniz oldukça zor.

Farklı zorlukta bölümlere sahip olarak karşımıza çıkan Sudoku Quest Free, aklınızın ve mantığınızın sınırlarını zorlayan bir oyundur. Hoş animasyonları ve kaliteli grafikleriyle yüksek zevk sunan oyunda farklı oyun modlarıyla oynayabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. 600'dan fazla zorlu bölüme sahip olan oyunda işiniz de oldukça zor. 9x9 sudokulardan farklı olarak daha geniş ve dar alanlarda da oyun oynayabiliyorsunuz. Gerçek anlamda zorlayıcı bir oyun olan Sudoku Quest Free ile boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirebilir ve aynı zamanda beyninizi sürekli aktif tutabilirsiniz. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunda yüksek skorlara ulaşarak zorlu görevleri ve başarı seviyelerini de yerine getirmelisiniz. Akıcı bir oyun deneyimi sunan Sudoku Quest Free'yi sakın kaçırmayın.

Sudoku Quest Free oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR