The 100 Game

The 100 Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The 100 Game iOS cihazınızda oynayabileceğiniz keyifli ve nostaljik bir bulmaca oyunudur.

The 100 Game tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Hem iOS hem de Android platformları üzerinde sunulan bu oyunda sade bir altyapıya yer verilmiş. Görsel olarak bir bulmaca oyunundan beklenen rafineliği sunan oyunda kolay gibi görünen fakat pratikte bir hayli zor olan bir görevi üstleniyoruz.

Oyuna ilk giriş ekranında farklı zorluk seviyelerinin yer aldığı bir ekran bizi karşılıyor. Kolay, Zor, İmkansız gibi zorluk seviyelerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Bunlara ek olarak bir de zamana karşı modu yer almakta. Bu mod aynı zamanda bir zorluk seviyesi olarak da düşünülebilir. Belli bir süreye sahibiz ve o süre bitmeden görevimizi tamamlamaya çalışıyoruz.

The 100 Game’deki amacımız ekranda yer alan tabloya sayıları yerleştirerek 100 sayısına ulaşmak. 1’den başlayan ardışık sayıları çapraz, sağ, sol ve yukarı yerleştirerek 100’e ulaşmamız gerekiyor. Bu noktada dikkat etmemiz gerken bir ayrıntı var o da en fazla 3 hamleyi geri alabildiğimiz. Bu kural çerçevesinde hareket ederek daha planlı ve dikkatli hameleler yapmalıyız.

Özet olarak bulmaca oyunları ilginizi çekiyorsa The 100 Game’i denemenizi tavsiye ediyorum.