The Guardian 3.11 (ios)

The Guardian

The Guardian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Guardian, ödüllü içeriklere sahip İngiliz gazetesinin iOS platformuna hazırladığı resmi uygulaması.

The Guardian, gazetelerini mobil üzerinden okumayı tercih eden kullanııcılar için hazırlanmış iOS gazete uygulamaları arasında.

Dünya gündeminde olan biteni iPhone, iPad hatta Apple Watch’unuzdan takip edebileceğiniz onlarca kaynaktan birisi de İngiliz gazetesi The Guardian. Son dakika haberlerinin dışıında spor, moda, yaşam, teknoloji, bilim ve daha onlarca kategoride içerik sunan gazetenin arayüzü tüm haber uygulamalarını kıskandıracak cinsten. Farklı kategorilerden haberlerin yer aldığı ana okuma ekranı olabildiğince sade tasarlanmış ve sadelik haberleri okuma ekranında karşınıza çıkıyor. Bu sayede haberleri Apple Watch’unuzdan dahi rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Guardian’ın ödüllü içeriğine tam erişim sağlayabileceğiniz resmi uygulamada beğendiğiniz haberleri kaydedip saklama, haberlere yorum yapma şansına sahipsiniz. Haberleri çevrimiçi okuyabildiğiniz gibi internet bağlantısı olmadan da okuyabiliyorsunuz. Tabii ki son dakika haberlerin veya ilginizi çeken bir konuda yazılmış haberin tarafınıza anında ulaşması için internet bağlantısı şart.

YORUMLAR