The Room Three 1.0.0 (ios)

The Room Three

The Room Three
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    340

  • Üretici

    Fireproof Games

The Room Three, Fireproof Games imzasını taşıyan ödüllü bulmaca oyunu serisinin sonuncusu.

The Room Three, Fireproof Games’in seri haline gelmiş ödüllü bulmaca oyunu The Room’un sonuncusu ve ilk olarak iOS platformunda karşımıza çıkıyor. Çok daha zorlu – kafa karıştıran bulmacalarla süslenen oyunun Türkçe dil desteğiyle geldiğini özellikle belirtmek gerek.

Gizemli, loş ışıklarla aydınlatılmış odalarda gezinerek ilerlediğimiz bulmaca oyununun yenisinde maceramıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sahneye göre değişen ses efektleri ve müziklerle atmosferi içimizde hissettiren zorlu bulmaca oyununda zorluk düzeyinin bir tık daha artırıldığını görüyoruz. Zaten kolaylıkla çözülemeyen şifreler artık birkaç denemeden sonra, kambinasyonlarla çözülebiliyor. Yeni oyunda zorluk düzeyinin yanında göze çarpan ilk yenilik Türkçe dil seçeneğinin eklenmesi. Çoğu zaman karşımıza çıkan kağıtlarda yazılanların kendi dilimizde olması, yabancı dil bilmeyenlerin oyunda daha rahat ilerleyebilmeleri açısından güzel.

Diğer odadan kaçış oyunlarından farklı olarak ipuçlarını derinlemesine inceleme ve etrafa göz atma imkanı sunan oyunun üçüncüsünde birden fazla son bulunuyor. Belli bir noktaya geldiğimizde seçim yapmamız gerekiyor ve böylelikle aynı nokta üzerinden farkılı seçimler yaparak farklı sonları görmüş oluyoruz. Bu da şimdiye kadarki hiçbir kaçış oyununda görmediğim bir seçenek.

iCloud ve GameCenter desteği sayesinde oyununuzu kaydederek iPhone ve iPad’inizde aynı oyuna kaldığınız yerden devam etmenize izin veren The Room Three, fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

YORUMLAR