The Walking Dead: March To War

The Walking Dead: March To War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead: March To War, iPhone ve iPad'de oynayabileceğiniz multiplayer strateji oyunu.

The Walking Dead: March To War, dizisi kadar çizgi romanını da takip edilen, aksiyon yüklü strateji oyunu. Robert Kirkman’in popüler The Walking Dead çizgi romanının yeni bölümünde Washington DC’nin simgesel bölgelerini ele geçiriyor, güçlü üsler inşa ediyor, hayatta kalanları eğiterek yeteneklerini geliştiriyoruz.

Türkiye’de de hatırı sayılır izleyici kitlesine sahip olan zombi dizisi The Walking Dead’in çizgi romanından uyarlanan The Walking Dead: March To War’da Pentagon, Alexandria, Beyaz Saray, Kingdom gibi bilindik yerlerde kontrolü elimizde tutmaya çalışıyoruz. Rick, Hershel, Negan karakterleri serinin yeni oyununda da yer alıyor. Ekibin liderinin kim olacağını biz belirliyoruz. Oyunun amacı ise; mümkün olduğunca fazla sayıda kurtulanı Washington DC’nin farklı yerlerinde kurduğumuz binalara alıp eğitmek ve büyümek. Ancak dikkatli olmamız gerekiyor; büyüdükçe düşmanlarımız da artıyor.

Güçlü ve akıllı olanın hayatta kaldığı çok oyunculu (multiplayer) strateji oyunu The Walking Dead: March To War, hem iPhone hem de iPad’de keyifli oynanış sunuyor. Ücretsiz iken indirin derim.

YORUMLAR