Through Abandoned 1.4 (ios)

Through Abandoned

1.4
Through Abandoned
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yolun sonuna kadar git ve kayıp kardeşini bul.

Başarılı bir hikayeye ve yine aynı zamanda başarılı bir oyun sistemini barındıran Through Abandoned'da kayıp ikiz kardeşini aramak için gizemli bir bölge Abandoned'a olan seyahat edeceksin. Onlarca farklı yoldan geçeceğin bu macerada pek çok karakterle tanışıp zorlu koşulları test edeceksin.

Zorlu bulmacalarla ve aynı zamanda karışık yollara çıktığınız bu yolculukta kaybettiğiniz kardeşini arıyorsunuz. Onun Abandoned isimli bölgede nereye gittiğini bilen hiç kimse bulunmuyorken oyundaki bulmaca algoritmasının bir hayli başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor. Onlarca farklı türde bulmacalara sahip olan oyunda bazen bir kilidi bulmak için çok alakasız yerlere göz gezdirmeniz gerekebilir. . Her ipucunun önemli olduğu bu yolculukta hiçbir şeyi gözden kaçırmayın.

İkiz kardeşin Abandoned adlı ilginç bir yere kayboldu. Onu bulmak için farklı yollardan, kilitli kapılardan ve yer altından gitmelisin. Ayrıca karşına çıkan kişilerle iletişim kurup yardım alabilir ve bulmacayı daha kısa bir şekilde çözebilirsin. Üç farklı bölümden oluşan oyunda tıklamalar yaparak ilerliyorsunuz.

Abandoned’de sona kadar ilerlemek için yeterli yeteneğe sahip olduğunu düşünüyorsan, o zaman bu oyunu hemen şimdi indir ve kardeşini aramaya başla.

YORUMLAR