Tic Tac Toe 2.20 (ios)

Tic Tac Toe

Tic Tac Toe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tic Tac Toe, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz, nostaljik bulmaca oyunlarından bir tanesi.

Tic Tac Toe, tamamen ücretsiz olarak sunulan bir iOS bulmaca oyunu. Okul sıralarında arkadaşlarımızla oynadığımız X O X oyununu başarılı bir şekilde mobil dünyaya aktaran Tic Tac Toe, boş zamanlarda oynayaibleceğimiz en ideal oyunlardan bir tanesi.

Oyunun il dikkatimizi çeken noktası 1.9 MB'lık ufacık boyutu. Cihazda çok az yer kaplayan bu oyunda ister bilgisayara karşı ister arakdaşlarımıza karşı mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. Elbette arkadaşlara karşı oynamak her zaman için daha keyifli. Fakat şayet internet bağlantınız yoksa bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Oyunun nasıl oynandığını herkes biliyordur fakat bilmeyenler için ufak bir tekrar yapalım. Oyunda X ve O harflerini yatay, dikey veya çapraz şekilde denk getirmeye çalışıyoruz. Rakibizle sıralı bir şekilde harf koyduğumuz için bu gerçekten zor oluyor.

Oyunda modern görünen bir grafik konseptine yer verilmiş. Oyunun kalite algısı kullanılan grafikler sayesinde bir basamak yukarı çıkıyor. Eğer siz de arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz basit, hızlı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Tic Tac Toe'yu denemelisiniz.

YORUMLAR