Tiny Hoglets 1.0 (ios)

Tiny Hoglets

1.0
Tiny Hoglets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7

  • Üretici

    Bulkypix

Tiny Hoglets, iOS cihazlarımızda oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Tiny Hoglets, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu. Candy Crush türü bir yapıya sahip olan Tiny Hoglets'ı, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan her yaştan oyunseverin büyük bir beğeniyle oynayacağına eminim.

Oyundaki amacımız karınları bit hayli aç olan kirpilerin meyvelere ulaşmasına yardımcı olmak. Bunu yapmanın yegane yolu ise meyvelere giden yolları açmaktan geçiyor. En az üç olmak üzere aynı türden meyveyi yan yana getirerek bunu gerçekleştirebiliyoruz.

Elbette ne kadar fazla meyve yan yana getirirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Neyse ki bunu yapması çok zor değil çünkü bölümler esnasında birçok bonusla karşılaşıyoruz. Diğer oyunlarda da karşılaştığımız bu bonus türleri topladığımız puan miktarını hatırı sayılır ölçüde artırıyor. Giderek artan bir zorluk seviyesine sahip olan oyunda tüm bölümler farklı tasarımlara sahip. Bu sayede oyun daima orijinal bir deneyim yaşatıyor ve asla bölümleri tekrar tekrar oynuyormuş hissine yol açmıyor.

Renkli grafikler ve akıcı animasyonlarıyla dikkat çeken Tiny Hoglets'te farklı oyun modları da mevcut. Tek bir çözümü olan bu bulmacalar oynayanları epey yoracağa benziyor. Genel olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Tiny Hoglets, bu kategoriden beklediğimiz tüm kıstasları eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor.

YORUMLAR