Tiny Roads 1.1 (ios)

Tiny Roads

1.1
Tiny Roads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Roads, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Tiny Roads, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Küçük Yollar adıyla da bilinen bu oyun özellikle çocukları cezbedecek türde bir atmosfere sahip.

Eğlenceli yönüne ek olarak zihin çalıştıran bölümleri sayesinde çocukların zeka gelişimlerini ve problem çözme yeteneklerini de destekleyen bir karaktere sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim. Bu yüzden özellikle çocuklarının hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenebileceği bir oyun arayan ebeveynlerin dikkatini çekeceğini düşünüyoruz.

Tiny Roads'ta karşımıza 130 bölüm çıkıyor ve bu bölümler kademeli olarak artan bir zorluk seviyesinde sunuluyorlar. Oyundaki temel amacımız ise araçların hedef noktalara varmalarına yardımcı olmak. Araçların varacağı noktalara gitmeleri için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli şey ise doğru aracı doğru yere yönlendirebilmek.

Oyunda sunulan bölümlerin her biri 7 farklı mekana dağıtılmış halde sunuluyor. Bu sayede en ufak bir tekdüzelik hissine kapılmıyoruz ve daha uzun süreler boyunca oyunu oynayabiliyoruz. Eğlenceli bir deneyim sunan Tiny Roads 4-6 yaş arası çocukların ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım.

YORUMLAR