Tiny Warriors

Tiny Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

Tiny Warriors ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak sevimli kahramanları düştükleri hapishaneden kurtarın!

Tiny Warriors oyunu, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında oynayabilecekleri en keyifli renkli taş eşleştirme oyunları arasında yer alıyor ve elimizdeki karakterleri dijital bir hapishaneden kurtarmamızı gerektiriyor. Karakterlerimizin kurtarılabilmesi için karşımıza çıkan taşları uygun bir şekilde kırmamız ve ortadan kaldırmamız gerekiyor.

Toplamda 5 adet sevimli karaktere ev sahipliği yapan oyun, bu karakterlerin her birine ayrı özellikler ve yetenekler veriyor. Dolayısıyla her karakterde oyun tarzınızı bir miktar değiştirmeniz gerekebiliyor. Ancak oyunun temel mantığının değişmemesi sayesinde herhangi bir zorlukla da karşılaşmıyorsunuz. Oyunun ilk bölümleri, devam bölümlerine göre nispeten daha kolay oynanır bir şekilde hazırlanmış ve bu sayede alışma sürecini başarıyla atlatabiliyorsunuz.

Güzel görünen grafiklere, animasyonlara ve ses öğelerine sahip olan oyun, böylelikle akıcı bir renk eşleştirme deneyimi sunabiliyor. Konsept olarak pek çok benzer puzzle oyununa benzer bir yapısı olsa da ufak nüanslarla bu oyunlardan ayrılabildiğini de belirtmek gerek.

Dilerseniz oyundaki başarımları da kazanabiliyor ve en çok puanı alarak adınızı lider tablosuna yazdırabiliyorsunuz. Bilhassa dostlarınızla puanlar üzerinden kapışmanın oldukça keyifli olduğunu unutmamak lazım.

Çalışması esnasında herhangi bir sıkıntı ya da performans sorunu bulunmaması sebebiyle rahatsız olacağınız bir nokta da oyunda mevcut değil. Yeni bir renk eşleştirme oyunu arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR