Todoist 6.0 (ios)
Todoist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Doist

Todoist, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kişisel görev yönetimi uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde kullanabileceğiniz Todoist, yapılacak işler listelerinizi hazırlayabileceğiniz ve kişisel görev yönetiminizi gerçekleştirebileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

Tüm platformlar üzerinden rahatça ulaşabileceğiniz uygulama sayesinde, nerde olursanız olun yapılacak işler listenize ve daha önceden tanımlamış olduğunuz görevlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik hangi cihaz üzerinden veri girişi yapmış olursanız olun, tüm veriler anlık olarak diğer cihazlar için de senkronize edilmiş olacaktır.

Farklı proje başlıkları oluşturabileceğiniz ve oluşturmuş olduğunuz projelere alt başlıklar atayabileceğiniz Todoist ile isterseniz tüm bilgilerinizi bulut sunucular üzerinde saklayabilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak tüm görevlerinizi rahatça yönetmenize olanak sağlayan uygulama ile sınırsız sayıda görev ve görev başlığı oluşturabilir, sonrasında tüm görevlerinizi tek yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Tüm platformlar üzerinden ulaşabileceğiniz kolay kullanımlı ve güvenilir bir görev yönetimi uygulamasına ihtiyacınız varsa Todoist'i mutlaka denemenizi öneririm.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR