Trick Shot 1.1.5 (ios)

Trick Shot

Trick Shot
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trick Shot, minimal görselleri ve benzersiz oynayışıyla dikkat çeken bir bulmaca oyunu.

Trick Shot, App Store’da dikkat çeken oyunlar arasında. Göze hoş gelen ve uzun süreli oynamada yormayan minimal görsellerinin yanı sıra fizik tabanlı oynanışıyla öne çıkan bulmaca oyununda amacımız renkli topu kutucuğa sokmak.

Hemen geçilebilecek düzeyde başlayıp düşünme gerektirecek zorluğa çıktığımız 100 seviye içeren oyunda tek yaptığımız etrafımızdaki objeleri kullanarak renkli topu kutucuğa sokmak. Kulağa çok basit gelen oynanış oyunu gördüğümüzde basitliğini yitirdi. Bölümler gerçekten üzerinde düşünülerek hazırlanmış. Objeler akıllıca yerleştirilmiş ve fizik tabanlı oynanışın zorluğu hissettirilmiş. Topu kutucukla buluşturmak ilk bölümlerde olmasa da sonlara yaklaştıkça çıldırtacak düzeyde zor oluyor. Objelerden nasıl yardım alacağınızı, objelerin etkisiyle topun hangi yöne gideceğini çok iyi hesaplamak gerekiyor.

Eşi benzerine rastlamadığımız türde kafa yorucu bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkan Trick Shot’ın tek elle rahatlıkla oynandığını da ekliyim. iPhone ve iPad'iniz için boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz kafa çalıştırıcı bir oyun arıyorsanız atlamayın derim.