Turkey Travel Guide 3.3.2 (ios)

Turkey Travel Guide

Turkey Travel Guide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde Türkiye'nin en popüler mekanlarını keşfedebilirsiniz.

Turkey Travel Guide adından da anlaşılacağı üzere Türkiye için özel olarak geliştirilmiş bir seyahat uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Turkey Travel Guide sayesinde farklı şehirlerdeki popüler mekanları keşfedebilirsiniz.

İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 100'den fazla şehrin en popüler mekanlarını listeleyen uygulamada bir şehirde görmek isteyebileceğiniz her yerin kapsamlı bilgilerine ulaşabileceksiniz. Anıtlar, restoranlar, müzeler, gece kulüpleribarlar, ünlü caddeler ve dahası Turkey Travel Guide'da sizleri bekliyor. Uygulama aslında yabancı turistler için hazırlanmış. Bu sebeple içerisinde Türkiye'de sıkça kullanılan deyimler ve cümleler de yer alıyor.

Uygulamanın en büyük artısı ise çevrimdışı da çalışabiliyor olması. Bu sayede internet bağlantınızın olmadığı durumlarda bile uygulamayı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Buna ek olarak uygulamada sürekli bir şeyler satın almaya teşvik eden rahatsız edici reklamlar ve sürpriz ücretlendirmeler de bulunmamakta.

Tüm özelliklerini göz önüne aldığımızda Turkey Travel Guide her ne kadar yabancı turistlere hitap ediyor gibi görünse de yerli turistlerin de içerisinde ublabileceği çok şey olduğuna inanıyorum.