TwinMaker

TwinMaker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TwinMaker, kişilerin çektiğiniz resimler içerisinde birden fazla görüntüsü olmasına yarayan oldukça güzel ve eğlenceli bir fotoğraf düzenleme programıdır.

TwinMaker, iOS cihazlarınız ile birlikte kullanabileceğiniz, resimler üzerinde aynı kişiyi 2 kere göstererek adeta ikizi sanılmasınız sağlayacak başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Kullanması oldukça kolay olan uygulama sayesinde kısa süre içerisinde eğlenceli resimler oluşturmanız mümkün. Uygulamanın çalışma sistemi, kameranız ile ilk resmi çektikten sonra çektiğiniz kişiyi yer değiştirerek 2. resmi çekmek. Aynı kişinin bir resim içerisinde 2 görüntüsü olmasını herhangi ekstra bir düzenleme uygulamasına ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

İlk resim çekildikten sonra kameranın hareket etmemesi gerektiğini unutmayın. İlk sürümünde yaşanan kamera hassasiyeti problemi son güncelleme ile birlikte gelen düşük kamera hassasiyeti sayesinde giderildi.

Çektiğiniz resimleri Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilir, mail ile istediğiniz kişiye yollayabilir veya kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz fakat kaydetme ve paylaşma özelliklerini kullanabilmek için uygulama içinde bulunan mağazadan 0.99 $ ücret ödeyerek satın almanız gereken paket bulunmaktadır. Ücretsiz olarak indirip denedikten sonra hoşunuza gitmesi halinde uygulamayı satın almanızı öneririm.

YORUMLAR