Unhand Me

Unhand Me
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unhand Me, iPhone veya iPad'inizi birileri haberiniz olmadan kurcalamaya kalktığında Apple Watch'unuza bildirim yolluyor.

Unhand Me, iPhone veya iPad’inizi birileri haberiniz olmadan kurcalamaya kalktığında Apple Watch’unuza anlık olarak bildiren bir uygulama.

Çantanızda bıraktığınız veya evinizin bir köşesinde duran telefonunuz hareket ettirildiğinde saatinizden anında görmek isterseniz Unhand Me uygulaması şu anda App Store’da bulabileceğiniz tek yardımcı uygulama. Uygulama üzerinden tek dokunuşla iOS cihazınızı ekleyip koruma modunu etkinleştirdikten sonra ekstra bir şey yapmanız gerekmiyor. Telefonunuz veya tabletiniz siz uyurken veya erişemediğiniz başka durumda arkadaşınız veya eşiniz tarafından kurcalanmaya başlarsa Apple Watch’unuza iOS cihazınızın elde tutulduğuna dair bildirim mesajı geliyor.

Tabii ki bunu iPhone’umu Bul uygulamasıyla karıştırmamak gerek. iPhone’umu Bul ile iPhone’unuzu uzaktan kontrol etme şansına sahipsiniz ve çalındığı veya kaybolduğu durumda iş gören bir işlev. Zaten uygulamanın geliştiricileri iPhone’umu Bul’u kesinlikle açmanızı tavsiye ediyor. Unhand Me sadece telefonunuzu kurcalamaya meraklı gözlerden haberdar olmanız için yapılmış bir uygulama.

YORUMLAR