Until Dead - Think to Survive (ios)

Until Dead - Think to Survive

Until Dead - Think to Survive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombiler arasına giren dedektif John Mur'a yardımcı olun.

Until Dead - Think to Survive, siyah beyaz çekici görsellere sahip zombi oyunu. Mobil platformdaki zombi oyunlarından sıra tabanlı mekaniklere sahip olması, taktiksel dövüşler içermesiyle ayrılan yapımda insanları zombiye dönüştüren şeyin ne olduğunu araştıran bir dedektifin yerini alıyorsunuz. Hızla yayılan salgın hastalığı durdurmak için yürüyen ölülerin arasına karışmanız gerekiyor. Onlarca kana susamış canavarla mücadele etmeye hazır mısınız?

Zombi oyunlarında genellikle keskin nişancı tüfeğinizi alır ve karşıdan gelen zombileri avlayarak ilerlersiniz veyahut bir grup hayatta kalanla şehri korumaya çalışırsınız. Until Dead - Think to Survive adlı zombi oyununda oynanış çok farklı. İnsanları zombiye çeviren virüsün kaynağını araştıran bir dedektif olan John Mur’ın yerine geçiyorsunuz. Maceracı dedektife ipuçlarını bulmasında, gizemi çözmesinde yardımcı oluyorsunuz. İlerledikçe daha akıllı davranan zombilerle karşılaşıyorsunuz. Bu noktadan sonra bıçaktan başka kullanabileceğiniz silahlarla tanışıyorsunuz. Bu arada her bölümde farklı bir görev üstleniyorsunuz.

Düşünmeye iten harika bölümlerle süslenmiş sürekleyici bir zombi oyunu olarak iOS platformunda yerini alın Until Dead’in yapımcıları tarafından paylaşılan ipuçlarını da aktarmak isterim:

  • Hayatta kalmak istiyorsanız düşünerek hareket edin.
  • Kestirme yol her zaman en iyi yol değildir; sürprizlerle doludur.
  • Sabır en iyi arkadaşınız olabilir.
  • Etrafınıza dikkatlice bakarak ilerleyin; bonuslar kazanabilirsiniz.

YORUMLAR