U.S. Polo Assn. 1.3 (ios)

U.S. Polo Assn.

1.3
U.S. Polo Assn.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

U.S. Polo Assn, U.S Polo'nun ürünlerini keşfetmek ve yeni sezona bomba gibi girmek için kullanabileceğiniz bir iOS uygulaması.

U.S. Polo Assn, ülkemizde de oldukça popüler giyim markalarından bir tanesi olan U.S Polo Assn.'ın resmi iPhone ve iPad uygulaması. Uygulamayı ücretsiz olarak iOS mobil cihazlarına indirerek hem Polo'nun tüm yeni sezonluk giyim ürünlerini görebiliyor hem de Polo kampanyalarından ilk siz haberdar oluyorsunuz.

Avantajlar elde edebileceğiniz uygulama Polo kartınızı uygulama üzerine ekleyerek kartı taşıma zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyor. Polo mağazalarına gittiğiniz QR kodu okutarak Polo kartınızı kullanabiliyorsunuz.

Polo sporundan gelen Polo markası, kendine özgün ve şık ürünleri ile her mevsimde milyonlarca kişinin güzel ve yakışıklı görünmesini sağlıyor. Bu amaca hizmet eden uygulama sayesinde Polo'nun ürünlerini kontrol ederek tüm kampanyalardan haberdar olabiliyorsunuz.

U.S. Polo Assn Özellikleri:

  • USPA Kartınızı tanımlayarak Polo mağazalarında uygulama üzerinden kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Polo mağazalarında yaptığınız son alışverişleri kontrol edip inceleyebilirsiniz
  • Özel kampanya ve fırsatlardan haberdar olma
  • Yakın çevrenizdeki Polo mağazalarını bulabilme
  • Yeni sezon kataloglarını kontrol etme

Uygulamayı yükledikten sonra USPA kart şifrenizi kullanarak giriş yapabilmeniz mümkün. Ayrıca cep telefonunuzu da kullanmanız gerekiyor.

Yararlı olacağını düşündüğüm uygulamayı tüm Polo severlerin iPhone ve iPad'lerinize yüklemesini tavsiye ederim.