Viber Candy Mania

Viber Candy Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viber Candy Mania, rengarenk şekerleri benzerleri ile eşleyerek toplayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunu.

Viber Candy Mania, iPhone ve iPad sahiplerine Candy Crush Saga benzeri olarak sunulan eğlenceli, ücretsiz ve süper grafik kalitesine sahip olan bir iOS eşleme oyunu. Oyundaki amacınız birbirinden farklı bölümlerde yer alan farklı renkteki şekerleri karıştırarak benzer olanları eşleştirmek ve toplamak.

Viber hesabınız ile giriş yapmanaz gereken oyunu dilerseniz Viber arkadaşlarınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Eğer daha önce bu tür şeker yada eşleme oyunu oynadıysanız, ne kadar büyük eşlemeler yaparsanız o kadar büyük patlamalar ve kombolar olacağını biliyorsunuzdur. Bu oyundada geçerli olan büyük eşlemeler siz avantaj sağlıyor.

400'den fazla bölüm bulunan Viber Candy Mania'yı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz indirerek tüm bölümleri bitirebileceğinize inanıyorsanız mutlaka denemelisiniz diye düşünüyorum. Oyunun yapısı gereği oyunu oynamak basit fakat usta olmak için oldukça oynamanız gerekiyor.

Bulmaca ve macera oyunu kategorileinde yer alan oyunda hızlı düşünmek ve el çabukluğu işinize en çok yarayacak olan yetenekler. Eğer bu özelliklere sahipseniz oyunda çok başarılı olabileceğinizi düşünüyorum. Oyun tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabilmesine rağmen, uygulama içerisinden size avantaj sağlayacak özellikleri ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz.

YORUMLAR