Viell 1.7.5 (ios)

Viell

Viell
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İş ve arkadaş çevrenizi genişletin.

Viell, iş ev arkadaş çevrenizi genişletmenize yardımcı olan bir sosyal ağ uygulaması. İş dünyası, teknoloji, yemek, seyahat, kültür ve sanat hemen her sektörde kişilerle tanışabiliyorsunuz. Platforma davetiye sistemiyle dahil olabiliyorsunuz.

İlk olarak iOS platformuna çıkış yapan, sadece iPhone’da kullanılabilir olan özel sosyal ağ uygulaması Viell, yeni insanlarla tanışmak, çevresini büyütmek isteyenlere açık. Çalıştığınız sektör içerisinde yeni insanlarla ve ilgi alanlarınıza uygun kişilerle tanışabildiğiniz bu platform, bildiğimiz sosyal ağlar gibi çalışıyor. Üyeler tarafından paylaşılan haberleri, paylaşımları, anket türü soruları görebiliyor, anlık mesaj sistemiyle üyelerle iletişime geçebiliyor, ilgi alanınıza dayalı içerikleri görüntüleyebiliyorsunuz. Eğitim, şirket ve unvana göre üye araması yapabiliyorsunuz.

Viell üyelerine arasına girebilmeniz için belli kriterleri karşılamanız gerekiyor. En az 25 yaşında olmanız, sosyalleşmeye ve yeni iş bağlantıları kurmaya açık olmanız gerekiyor. Yani, Facebook, Twitter gibi her yaşta üyesi olan ve saçma yorumlarla dolu bir sosyal ağ değil Viell.

Viell Özellikleri:

  • Sizinle aynı fikirde-düşüncede insanlarla bağlantı kurun.
  • Doğru insanlarla bağlantı kurun.
  • Etkinliklerle üyeler arasına katılın.
  • Yeni çevrenizden güncellemeleri kaçırmayın.

YORUMLAR