VPN in Touch for iPhone 3.0.1 (ios)

VPN in Touch for iPhone

VPN in Touch for iPhone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VPN in Touch for iPhone ile yasaklı sitelere kolayca erişebilirsiniz

VPN in Touch for iPhone kullanıcılara internet üzerinde kişisel bilgi güvenliğini sağlama ve engelli sitelere giriş konularında yardımcı olan bir VPN uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bir yasaklı sitelere giriş uygulaması olan VPN in Touch for iPhone erişime kapatılan sitelere girebilmeniz için size özel bir bağlantı yapılandırması sunar. Bu bağlantıya herhangi bir ayar yapmadan tek bir dokunuşla ulaşabiliyorsunuz. Uygulama temel olarak internet bağlantınızı farklı coğrafi konumdaki bir bilgisayara yönlendiriyor ve internete o bilgisayardan erişmenize olanak sağlıyor.

VPN in Touch for iPhone'nin sunduğu internet bağlantısı yönlendirme özelliği yasaklı sitelere giriş imkanı verdiği gibi verilerinizin güvenliğini de sağlıyor. Bağlantınızı başka bir bilgisayar üzerinden gerçekleştirdiğiniz için gerçek IP adresiniz internet siteleri tarafından öğrenilememekte. Bu da size doğal bir hacker koruması sağlıyor.

VPN in Touch for iPhone kullanışlı özelliklere de sahip. Uygulama ile Skype ve Viber gibi anlık mesajlaşma ve sesli görüşme uygulamaları üzerindeki engellemeleri de aşabiliyorsunuz.

VPN in Touch for iPhone anonim gezinti konusunda kullanışlı bir çözüm sunan bir iOS uygulaması

YORUMLAR