Watch Over Me

Watch Over Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Watch Over Me ile kolayca mevcut konumunuzu dostlarınıza bildirebilirsiniz.

Watch Over Me uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının tercih edebilecekleri en etkili güvenlik uygulamaları arasında yer alıyor ve gerçek hayattaki güvenliğinizi oldukça güzel bir şekilde sağlıyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde hiç zorlanmadan başınıza bir şey geldiğinde dostlarınızın ve ailenizin haberinin olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulama GPS bağlantısı üzerinden bulunduğunuz konumu tanıdıklarınızın takip etmesi için kullanılabiliyor ve belli check-in noktalarında check-in yapmamanız halinde Facebook veya e-posta bildirimleri ile belirlediğiniz kişilere bilgilendirme mesajları gönderiliyor. Bu mesajlar içerisinde en son görüldüğünüz konum bilgisi de yer aldığı için hem yetişkinler hem de okula giden çocukların mobil cihazlarında kolayca kullanılabiliyor.

Dolayısıyla bir buluşmaya, toplantıya ya da seyahate çıktığınızda güvendiğiniz kişilerin nerede olduğunuzu bildiklerinden emin olabiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak SMS ile bilgilendirme yapma seçeneğini de aktif hale getirebiliyorsunuz.

Henüz tüm şehirlerde olmasa da belli başlı şehirlerde güvenli ve güvenliksiz bölgeleri de işaretleyen uygulama, böylece suç oranlarının yüksek olduğu semtlere giriş yaptığınızda sizi uyararak dikkatli olmanızı öneriyor. Ayrıca herhangi bir yerde başınıza bir şey geldiğinde bunu hemen diğer uygulama kullanıcılarıyla da paylaşabiliyor ve oralardan uzak durmalarını önerebiliyorsunuz.

Acil durum video çekimi de uygulamanın işe yarar özellikleri arasında. Bu özellik sayesinde akıllı cihazınızı sallar sallamaz video çekimi başlıyor ve böylece başınıza gelenleri daha sonra kanıt olmak üzere kaydedebiliyorsunuz. Güvenli mekanlarınızın koordinatlarını uygulamaya kaydederek buralara geldiğinizde takibin sona ermesini de sağlayabiliyorsunuz.

Kesinlikle her iOS kullanıcısının aktif olarak kullanması gerektiğini düşündüğüm uygulamalar arasında yer alıyor.